• Våra politiker

    Förtroendevalda

    Lennart Nilsson, (KD) Kommunalråd
    ordf. Äldrenämnden,
    vice ordf. Kultur- Demokrati och Fritidsnämnden mm
    Tel: 08-580 287 15
    mobil: 070-713 18 91
    E-post: lennart.nilsson@kristdemokraterna.se

    Roland Borgström


    Roland Borgtröm
    Kommunfullmäktige, Socialnämnden mm
    Mobil: 073-153 88 40
    E-post: rolbor@swipnet.se

     

    Ann Hedberg Balkå

    Ann Hedberg Balkå
    Kommunfullmäktige
    Mobil: 070-3411173
    E-post: ann.hedberg.balka@kristdemokraterna.se

     

     

    LydiaElHachemLydia El-Hachem
    Kommunfullmäktige
    Tel: 08-580 346 05
    Mobil: 070-421 14 04
    E-post: lydia72@hotmail.com

     


    Gert Jansson
    Arvodeskommittén mm
    Mobil: 070-580 0711
    E-post: gert.jansson@jarfalla.se

     


    Mia Sevebrandt
    ers. Kommunfullmäktige och Äldrenämnden
    Mobil: 073-838 81 18
    E-post: miasevebrant@hotmail.com

     

    Andreas Lindenhierta

    Andreas Lindenhierta 
    Miljö- och bygglovsnämnden
    E-post: andreas.lindenhierta@gmail.com

     

     

    Annika Wallin
    Barn- och ungdomsnämnden
    E-post: Annika.Wallin@jarfalla.se

    Elias Aphram
    Tekniska nämnden
    E-post: Elias.Aphram@jarfalla.se

    Nickolas Khorasani
    Kompetensnämnden
    E-post: nickolas.khorasani@live.se

    Ulf Johansson

    Ulf Johansson
    kommunens revision
    E-post:ulf.johansson@jarfalla.se

     

     

    Inger Sundqvist
    E-post: inger.m.sundqvist@hotmail.com