• Personer med politiska uppdrag, A – Ö

    Här nedan kan du se samtliga politiker i bokstavsordning. Vill du veta vem som sitter i nämnderna går du in på respektive nämndflik.

    Sara Bjällhag
    070-468 79 55
    sara@bjallhag.se

     

    Mikael Halvarsson
    Tel: 073-3660992
    mhalva@kth.se

     

    Leif Kennerberg Tel: 070-2589103 Epost: leif@kristdemokraterna.se

    Leif Kennerberg
    Tel: 070-2589103
    Epost: leif@kristdemokraterna.se

     

    Rode Kennerberg
    Tel: 070-2589049
    Epost: rode.kennerberg@kristdemokraterna.se

     

    Per Lindén Tel: 08-52721937 Epost: per.linden@kristdemokraterna.se

    Per Lindén
    Tel: 08-52721937
    Epost: per.linden@kristdemokraterna.se

     

    Anna Lund
    Tel: 070-3412851
    Epost: anna@kristdemokraterna.se

     

    Marika Marklund Tel: 072-3636907 Epost: marika.marklund1@gmail.com

    Marika Marklund
    Tel: 072-3636907
    Epost: marika.marklund@tyreso.se

     

     

    Ulf Perbo
    Tel: 070-7326118
    Epost: ulf@perbo.nu

     

    Janis Salts Tel: 070-7728068 Epost: janis.salts@kristdemokraterna.se

    Janis Salts
    Tel: 070-7728068
    Epost: janis.salts@kristdemokraterna.se