• Styrelsen

    Lokalavdelningens styrelse består av:

     

    Martin Gunnesson – Ordförande

    martin.gunnesson@kristdemokraterna.se

     

    Maryam Herlin – vice ordförande

    maryam.herlin@nacka.se

     

    Ledamöter:

    Jack Sjölund

    jack.sjölund@kristdemokraterna.se

     

    (Bild kommer)

     

    Stefan Herczfeld

    stefan.herczfeld@nacka.se

     

    Karin Teljstedt

    karin.teljstedt@kristdemokraterna.se

     

    Charlotte Wihk

    charlotte.wihk@nacka.se

     

    [Bild kommer]

    Karolina Johansson

    karolina.johansson@nacka.se

     

    [Bild kommer]

    Hannu Cronemyr

    karolina.johansson@nacka.se

     

    Rebecka Hellström (Representant KDU Nacka)

    rebecka.hellstrom@kdu.se

     

    Ersättare


    Gustav Magnusson

    gustav.magnusson@nacka.se

     

    [Bild kommer]

    Johan Martis

    johan.martis@nacka.se

     

    [Bild kommer]

    Helena Edberg

    helena.edberg@nacka.se

     

    William Cronemyr (Representant KDU Nacka)

    william.cronemyr@kdu.se