• Personer med politiska uppdrag, A – Ö

    Här nedan kan du se samtliga politiker i bokstavsordning. Vill du veta vem som sitter i nämnderna går du in på respektive nämndflik.

    Sara Bjällhag
    Tel: 070-468 79 55
    Epost: sara@bjallhag.se

     

    Joakim Grimborg
    Tel: 070-5898465
    Epost: joakim.grimborg@yahoo.se

     

    Leif Kennerberg Tel: 070-2589103 Epost: leif@kristdemokraterna.se

    Leif Kennerberg
    Tel: 070-2589103
    Epost: leif@kristdemokraterna.se

     

    Per Lindén Tel: 08-52721937 Epost: per.linden@kristdemokraterna.se

    Per Lindén
    Tel: 08-52721937
    Epost: per.linden@kristdemokraterna.se

     

    Marika Marklund Tel: 072-3636907 Epost: marika.marklund1@gmail.com

    Marika Marklund
    Tel: 072-3636907
    Epost: marika.marklund@tyreso.se

     

    Ulf Perbo
    Tel: 070-7326118
    Epost: ulf@perbo.nu

     

    Johan Ullenius
    Tel: 073-6432129
    Epost: ullenius@me.com