• Partidistriktsstyrelsen

    Anna Jernemalm, Flen, ordförande
    Mobil: 070-823 67 43
    E-post: anna.jernemalm@kristdemokraterna.se

    Marita Göransson, Nyköping, vice ordförande
    Mobil: 070-203 28 02
    E-post: marita.goransson@nykoping.se

    Tomas Walter, Strängnäs, ledamot
    Mobil: 073-302 32 10
    E-post: walter_tomas@hotmail.com

    Miriam Tinglöf, Trosa, ledamot
    Mobil: 070-339 61 94
    E-post: miriam.tinglof@gmail.com

    Marian Loley, Katrineholm, ledamot
    Mobil: 070-661 14 55
    E-post: marian.loley@katrineholm.se

    Lars Lundqvist, Nyköping, ledamot
    Mobil:073-773 71 52
    E-post: lars.lundqvist@kristdemokraterna.se

    Ingegerd Johansson, Gnesta, kassör
    Mobil: 076-083 63 87
    ingegerd.l.johansson@gmail.com

    Jonas Wulff, Eskilstuna, ledamot
    Mobil: 070-309 09 24
    E-post: jonas.wulff@eskilstuna.se

    Bo Hellmark, Eskilstuna, ersättare
    Mobil: 072-281 86 22
    E-post: bossehellmark@outlook.com

    Susanne Henning Aihonen, Eskilstuna, KDK
    Mobil: 070-796 96 81
    E-post: susanne.aihonen@kristdemokraterna.se

    Göran Bernhardsson, Oxelösund, ersättare
    Mobil: 070-555 76 19
    E-post: goran.bernhardsson@oxelosund.se

    Gustav Nordberg, Nyköping, KDU
    Mobil: 070-605 15 06
    E-post: gustav.norberg@kdu.se