• Partidistriktsstyrelsen

    Anna Jernemalm, Flen, ordförande
    Mobil: 070-823 67 43
    E-post: anna.jernemalm@kristdemokraterna.se

    Marita Göransson, Nyköping, vice ordförande
    Mobil: 070-203 28 02
    E-post: marita.goransson@nykoping.se

    Marie-Louise Forslund Mustaniemi, Strängnäs, ledamot
    Mobil: 073-600 57 84
    E-post: Marie-Louise.Forslund.Mustaniemi@dll.se

    Fredrik Siösteen, Strängnäs, ledamot
    Mobil: 070-256 75 97
    E-post: fredrik.siosteen@telia.com

    Miriam Tinglöf, Trosa, ledamot
    Mobil: 070-339 61 94
    E-post: miriam.tinglof@gmail.com

    Marian Loley, Katrineholm, ledamot
    Mobil: 070-661 14 55
    E-post: marian.loley@katrineholm.se

    Lars Lundqvist, Nyköping, ledamot
    Mobil:
    E-post: lars.lundqvist@kristdemokraterna.se

    Paul Sabo, Eskilstuna, KDU
    Mobil: 070-410 41 04
    E-post: Paul.sabo@kristdemokraterna.se

    Anders Tholerud, Trosa, ersättare
    Mobil: 070-768 50 67
    E-post: anders.tholerud@outlook.com

    Asad Abdulali, Vingåker, ersättare
    Mobil: 079-024 08 14
    E-post: